شما دچار حمله قلبی شده اید اما پیش آگهی شما خوب است. شما باید یک متخصص قلب پیدا کنید که در مورد وضعیت پزشکی خود با او راحت صحبت کنید. هرچه احساس راحتی بیشتری داشته باشید ، کار برای شما دو نفر برای تهیه یک برنامه درمانی که شما را در مسیر بهبودی قرار دهد ، آسان تر خواهد بود.

حملات قلبی همیشه در افراد رخ می دهد. این افراد در صورت توجه به آنچه متخصصان به آنها می گویند و مایل به اصلاح رفتار خود هستند ، می توانند زندگی خود را به طور عادی و سالم ادامه دهند. این امکان وجود دارد که روشهای جدید انجام و تفکر را بیاموزید که روند بهبود را تسهیل می کند.

برای جلوگیری از حمله قلبی دوم ، باید نیازهای خود را مهم کنید. شما باید مراقب خود باشید. متخصص قلب در مشهد شما باید با یک متخصص قلب بنشینید و در مورد اصلاح شیوه زندگی و انواع درمان هایی که مناسب شرایط شما هستند بحث کنید. این همچنین به شما این فرصت را می دهد که ترس ها و نگرانی های خود را در مورد آنچه که در حال گذراندن هستید بیان کنید.

مدت کوتاهی پس از حمله قلبی ، بیماران به طور کلی از انجام هر کاری می ترسند زیرا می ترسند یک مورد دیگر را تجربه کنند. با گذشت زمان و بازگشت زندگی به حالت عادی ، اکثر مردم احساس ترس خود را از دست می دهند و به زندگی عادی خود باز می گردند. این زمانی است که روند بازیابی واقعاً می تواند آغاز شود.

برای به دست آوردن هر آنچه که می توانید از ملاقات با متخصص قلب دریافت کنید ، عاقلانه است که لیستی از نگرانی های خود را از قبل بنویسید و پس از حضور در آنجا ، آن را با خود ببرید. هرچه بتوانید نگرانی های خود را دقیق تر بیان کنید ، اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار می گیرد که می تواند برای سلامتی و رفاه شما مفید باشد. متخصص قلب نمی تواند ذهن شما را بخواند ، به همین دلیل شما باید تمام نگرانی هایی را که هنگام نشستن با او دارید بیان کنید.

این که چقدر به قلب شما صدمه وارد شده است ، چیزی است که باید در مورد آن بپرسید و همچنین پیامدهای کوتاه مدت و بلند مدت آسیب هایی که وارد شده است. بپرسید آیا برای باز کردن عروق کرونر نیاز به عمل جراحی است یا خیر. در مورد آزمایشات و تعداد مورد نیاز و تعداد دفعات سوال کنید. ممکن است بخواهید به شما بگویند چقدر طول می کشد تا نتایج ظاهر شوند و این نتایج چگونه در درمان شما دریافت می کند.

Categories: Business